اخبار

دیدار هیئت کارشناسی دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بامدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان

دیدار هیئت کارشناسی دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بامدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان
هیئت کارشناسی اعزامی از سوی دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با غنیان ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صورت پذیرفت، اسماعیل غنیان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از حضور هیئت کارشناسی دفتر امور فرهنگی وزارت متبوع جهت بازدید از واحدهای تولیدی، تعاونی و خیریه استان سمنان بیان داشت: استان سمنان از ظرفیت های بسیار بالای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برخوردار است. 

ایشان ضمن تشریح آماری شاخص های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی استان بر فرهنگی بودن بافت کلی استان تاکید ورزید.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ کار و تولید افزود: این چنین فرهنگ سازی هایی باید از دوران مدرسه آغاز و در دانشگاه ادامه یابد.

اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان فعالیتهای فرهنگی در جامعه کار و تولید و تعاون را مایه رشد خواند و به بررسی جنبه های مختلف بنیانهای فرهنگی مورد نیاز برای شکوفایی آن در استان پرداخت.

ایشان با اشاره به نیازهای فرهنگی کارگران در استان، فعالیتهای فرهنگی برای این قشر هدف را بسیار حائز اهمیت دانست و با قدردانی از زحمات انجام شده در این حیطه، بستر استان را آماده پذیرا شدن برنامه های مختلف فرهنگی دانست.

در پایان این دیدار برنامه ریزی های مختلف فرهنگی استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید