اخبار

پیام مدیر کل دفتر فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر کل دفتر فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار
ن . والقلم و ما یسطرون "آیه 1: سوره القلم _ هفدهم مرداد ماه یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی، "روز خبرنگار" نامیده شده است. روز گرامیداشت تلاشگران عرصه اندیشه و قلم ، طلایه داران جبهه آگاهی ، چشم بینا و زبان گویای جامعه . در عصر حاضرحق دسترسی مردم به اخبار و رویدادها از مهمترین عناصرشکل گیری چرخه آزاد اطلاعات در هر جامعه به شمارمی رود و در این بین خبرنگاران نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می‌کنند.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال"نامگذاری شده است خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند با تقویت گفتمان سازی برای فرهنگ کار نقش بسزایی در توسعه اشتغال در جامعه ایفا نمایند.

راه اندازی گفتمان کار و تلاش ، ترویج و توسعه فرهنگ کار ، بیان ظرفیت های ملی و بومی در جهت توسعه کارآفرینی از جمله عواملی است که خبرنگاران می توانند در تحقق این شعار تلاش نمایند .

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی ، از همراهی، توجه و اهتمام اصحاب رسانه در انعکاس اخبار فعالیت‌های دولت تدبیر و امید بویژه اطلاع رسانی حوزه فعالیت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان بزرگترین وزارتخانه خدمت رسان جامعه تشکر می نمایم و امیدوارم با آغاز به کار دولت دوازدهم شاهد همکاری حداکثری از ظرفیت‌های مادی و معنوی در جهت توسعه روز افزون جامعه  باشیم.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید