اخبار

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اصحاب رسانه عنوان کرد : تقویت گفتمان کار وتلاش / رونمایی از طرح سفیرنونهال فرهنگ تلاش و خیر جمعی

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اصحاب رسانه عنوان کرد : تقویت گفتمان کار وتلاش / رونمایی از طرح سفیرنونهال فرهنگ تلاش و خیر جمعی
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی بی نظیر جلالی مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز درنشست با نمایندگان رسانه های جمعی درخصوص فعالیت های این دفتر توضیحاتی ارائه داد و خواستار تعامل رسانه ها در جهت رشد و گسترش فرهنگ کار در جامعه شد .
سفیرنونهال فرهنگ تلاش و خیر جمعی 
جلالی در این نشست از طرح سفیرنونهال فرهنگ تلاش وخیر جمعی رونمایی کرد و توضیح داد : فرزند هر خانواده ایرانی می تواند به عنوان سفیر فرهنگ تلاش و خیر جمعی به  شناساندن  هرچه بیشتر و بهتر مشاغل در جامعه کمک کند .
اولویت فرهنگ کار وتلاش 
مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی  تقویت گفتمان سازی برای فرهنگ کار وتلاش را از اولویت های برنامه های این دفتر دانست و گفت : با یک گفتمان سازی درست می توان از ظرفیت های بومی و ملی در جهت کارافرینی نیز بهره برد .
وی نقطه نظرات نمایندگان رسانه های جمعی را درباره چگونگی راه اندازی گفتمان کار وتلاش شنید و از آنان  خواست تا با تعامل با این دفتر به شناساندن کارافرینان و ارزش سخت کوشی و تلاش در جامعه کمک کنند .
شناسایی ٢٠ سفیر نونهال 
جلالی  افزود : در طرح نمادین سفیر نونهال  فرهنگ کاروتلاش و خیر جمعی  ٢٠کودک که درشبکه های اجتماعی که دنبال کنندگان فراوانی داشته اند حکم سفیر نونهال را دریافت کرده و در همان صفحات با نوشته های تاثیر گذار ،مشاغل دارای ارزش سخت کوشی و خیر جمعی را معرفی دوباره کرده اند .
مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی تصریح کرد : برای انتخاب این سفیران نونهال هیچ محدودیتی وجود ندارد و ایده ال این است که از هر خانواده ایرانی یک کودک به عنوان سفیر به وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی معرفی شود . روند کار نیز به این شکل است که افراد می توانند به سایت دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی مراجعه و فرم مربوطه را پرکنند سپس از دفتر امور فرهنگی با خانواده ها تماس گرفته خواهد شد .
سفیران فرهنگی جامعه کار وتولید 
وی اعلام کرد : قرار بر این شد که با هماهنگی با کارفرمایان در کارگاه های بالآی ٥٠ نفر سفیران فرهنگی جامعه کار وتولید انتخاب شوند .
جلالی یاد اورشد : تاکنون ٣هزار و٢٣رابط فرهنگی به منظور انجام امور فرهنگی وإیجاد نشاط اجتماعی  و همدلی در کارخانجات و مَحیط های صنعتی برگزیده شده اند .
وی گفت :کارفرمایان خود ازکارخانه ها این سفیران را به دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی معرفی می کنند .

نشست دفتر فرهنگی

 

نشست دفتر فرهنگی
نشست دفتر فرهنگی
نشست دفتر فرهنگی
۸ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید