اخبار

دهمین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی مبارزه با کرونا برگزار شد

دهمین جلسه, کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی, کرونا
عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند به عنوان الگویی موفق برای دیگر دستگاه های اجرایی مورد استناد قرار گیرد.

دهمین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی مبارزه با کرونا ، روز دوشنبه دوازدهم آبان ماه 99 با حضور جناب آقای دکتر صادقی فر معاون محترم فرهنگی اجتماعی، جناب آقای دکتر مظفری مدیر کل محترم بازرسی کار و سایر اعضای این کمیته از جمله نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نماینده تشکل های کارگری، نماینده تشکل های کارفرمایی، رئیس گروه بیمه بیکاری سازمان تامین اجتماعی و سایر بخش های ذیربط معاونت روابط کار تشکیل گردید.

در این نشست نماینده تشکلات عالی کارگری بر ضرورت تسهیل در دریافت بیمه بیکاری و موارد مربوط به استراحت پزشکی نیروی کارِ درگیر بیماری تاکید داشتند و نمایندگان سازمان تامین اجتماعی نیز در خصوص روند مدیریت بیماری کرونا گزارشی را ارائه نمودند.

آقای دکتر صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم «ص» و امام جعفر صادق «ع» به تشریح عملکرد و اقدامات عملیاتی وزارت متبوع و سازمان های وابسته پرداختند و از تعامل بسیار مطلوب با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیشگیری از همه گیری بیماری کووید19 در جامعه کار و تلاش و همچنین از همکاری تشکلات کارگری و کارفرمایی در ایام پاندمی کرونا تقدیر نموده و افزودند: عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند به عنوان الگویی موفق برای دیگر دستگاه های اجرایی مورد استناد قرار گیرد. ایشان همچنین شناسایی و تقدیر از 31 شرکت تولیدی و صنعتی در قالب طرح «کارفرمایان سلامت محور» را مطرح نمودند. بر این اساس از آن دسته مراکز تولیدی و صنعتی کشور که بهترین عملکرد را در زمینه مقابله با گسترش ویروس کرونا داشته اند، تقدیر به عمل خواهد آمد. 

آقای صادقی فر همچنین نسبت به اهمیت و لزوم حمایت از خانواده ها و بازماندگان کارگران متوفی ناشی از بیماری کووید 19 تاکید نمودند که پس از بررسی و رایزنی های مربوطه به جزئیات این طرح خواهند پرداخت. 


 


.


۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید