اخبار

حضور آقای احمدبیگی مدیر کل محترم دفتر امور فرهنگی در مراکز نوآوری و شکوفایی و بازدید از مجتمع پتروشیمی ایلام

حضور  آقای احمدبیگی مدیر کل محترم دفتر امور فرهنگی در مراکز نوآوری و شکوفایی  و بازدید از مجتمع پتروشیمی ایلام

 

مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز منش ایلام عنوان کرد: مراکز نوآوری و شکوفایی نوید بخش اصلاح فرهنگ کار و ترویج کار تیمی است .


احمدبیگی گفت: مراکز نوآوری و شکوفایی نوید بخش اصلاح فرهنگ کار و ترویج کار تیمی هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شهریار احمدبیگی با حضور در مرکز نوآوری و شکوفایی و در حاشیه‌ی برگزاری همایش پازل موفقیت، با قدردانی از برگزاری این دوره‌ها، اظهار کرد: این رویکرد نویدبخش نهاینه شدن فرهنگ کار در جامعه است.
وی با اشاره به توانمندی‌های استان ایلام در زمینه‌های مختلف، تصریح کرد: بخشی از آمار بیکاری در کل کشور به فرهنگ کار و عدم شناخت کار تیمی برمی‌گردد که امیدواریم در چنین مراکزی بتوانیم با نهادینه کردن کار گروهی در این زمینه به موفقیت‌های مدنظر دست پیدا کنیم.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: نیاکان ایرانی ما بسیار تلاشگر بودند و نمونه‌ی این تلاش‌ها را می‌توان در ساخت زیرساخت‌هایی مانند قنات‌ها دید که نباید نادیده گرفته شود.
احمدبیگی تصریح کرد: پیشرفت کشورهایی مانند ژاپن و کره، مدیون کار بیشتر و نظم فردی و اجتماعی آنها است که امیدواریم با درس گرفتن از این کشورها به پیشرفت‌های موجود بیفزائیم.
وی بر تغییرات فردی و نقش آن در تحول و اصلاح فرهنگ کار تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد: مراکز نوآوری و شکوفایی در این زمینه و ترویج کار تیمی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
مرکز نوآوری و شکوفایی استان ایلام با همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان پذیرای ایده‌های خلاقانه جوانان است.


۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید